ققرارداد همکاری مشترک بین سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و مرکز آموزش مجازی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، امضا شد.

 نشست مشترکی بین دکتر مرتضی فاضلی رییس مرکزآموزش مجازی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و جناب آقای همای فرد، مشاور مرکز، و دکتر سید علی موسوی مدیر تولید محتوای مرکز آموزش مجازی با جناب آقای محمد حسین حسنی سرپرست سازمان قرآنی دانشگاهیان با هدف تعامل بیشتر و بهره مندی از ظرفیت های موجود برگزارشد. قراداد بین دو مرکز، مقدمه امضای تفاهم‌نامه جامع‌تری به منظور بهره‌مندی از ظرفیت‌های تولیدات مشترک در حوزه‌های اطلاع‌رسانی، ترویج و تبلیغ برنامه‌ها و آموزش‌های مشترک و بخش بین‌الملل است. در ابتدای نشست، جناب آقای حسنی ضمن بیان اهمیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، آمادگی خود جهت مشارکت و همکاری با مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان را اعلام نمود. در ادامه، دکتر مرتضی فاضلی از فعالیت های ارزشمند جهاد دانشگاهی و سازمان قرآنی تجلیل نمودند. وی در بخش نخست سخنان خویش، به ضرورت دگرگونی در حوزه آموزش و تطبیق آن با دوران همه گیری بیماری کرونا اشاره نمودند.ایشان در بخش دیگری از صحبت های خود، آموزش های قرآنی را از جدی ترین حوزه های آموزش بیان کردند و خاطر نشان کردند که ماموریت اصلی این مرکز، آموزش موثر در فضای مجازی است و سازمان قرآنی نیز ترکیبی از آموزش و رسانه است که این دو مرکز، می توانند برنامه ریزی هایی مبتنی بر محوریت سبک زندگی اسلامی –قرآنی جهت تولیدات آموزشی در آینده داشته باشند.

  در پایان این نشست مشترک، قرارداد همکاری بین مرکزآموزش مجازی و سازمان قرآنی در خصوص مرکز تولیدات چندرسانه ای قرآنی(مبین) منعقد گردید.