یکی از دغدغه های اصلی ما در مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان ایجاد تحولی همه جانبه و عمیق در مفاهیم، محتوای آموزشی و نوع ارائه محتوای تولید شده می باشد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان؛ مرتضی فاضلی ریاست این مرکز در همایش ملی «یادگیری سیار از نظر تا عمل» گفت: مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان با بیش از ۲ میلیون و ۲۶۰ هزار نفر کاربرواقعی ثبت نام شده یکی از بزرگترین مراکز آموزش مجازی در کشور می باشد.

فاضلی افزود: یکی از دغدغه های اصلی ما در مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان ایجاد تحولی همه جانبه و عمیق در مفاهیم و محتوای آموزشی و نوع ارائه محتوای تولید شده می باشد از طرف دیگر ما به علت اینکه یک نهاد فرهنگی محسوب می شویم به دنبال کسب شایستگی های لازم و تکوین و تعالی آموزشی تربیتی می باشیم.

وی ادامه داد: چشم انداز ما در مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان تحقق اهداف آموزشی و تربیتی همسو با اهداف بلند مدت آموزش مجازی کشور با عنایت به اسناد بالادستی و استانداردسازی و ارتقای کیفیت آموزشی در سطح ترازهای بین المللی است که با توجه ویژه به منویات مقام معظم رهبری در مورد فضای مجازی در حال اقدام و عمل است.

ریاست مرکز آموزش مجازی در پایان گفت: مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان با ارائه خدمات و آموزش و با رویکرد مهارت افزایی و توانمندسازی مخاطبان به ایجاد و مدیریت سکوی ملی آموزش در سطح کشور رسیده است لذا به‌موجب ملی بودن مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان ما نیازمند یاری و مساعدت متخصصان علمی کشور در حوزه تکنولوژی آموزشی هستیم.